Struktūra ir kontaktai

Statistika

 • 29Rgp

 • 04Bir

  Gegužės 25d. Ariogaloje vykusiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etnografiniame festivalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mažieji dainininkai.

  IUG auklėtoja Aurelija Milčienė

   

   

   

 • 04Bir

  Išvyka į molavėnų piliakalnių kompleksą

  (2018-05-31)

               Saulėtą ketvirtadienio rytą IUG vaikai ir pradinukai išsiruošė aplankyti išskirtinį kultūros paveldo objektą – gynybinį Molavėnų piliakalnių kompleksą ir pasiruošti vasaros darbams. Visi susirinkome nusiteikę kuo puikiausiai, sėdome į autobusą ir išvykome. Pažintiniu taku eidami, susipažinome su piliakalnių kompleksu, aptarėme mokslo metų pasiekimus ir ruošėmės vasaros darbams:

  Užuosti kvapą rytmečio rasos,

  Vytis vėją bėgant iš paskos,

  Pagauti pienės pūką skriejantį ore,

  Braidyti pelkėm su gandrais drauge.

  Pakelti akis į dangus žydrynę,

  Surasti krūmuose pasislėpusią mėlynę,

  Klausyti tykaus medžių šlamėjimo,

  Sulaukti pirmojo paukščiuko sucypsėjimo.

  Lakstyti basiems po plačius laukus,

  Užmigti ant žolės užmiršus visus vargus.

   

           Kliūtis visiems sekėsi įveikti puikiai. Grįždami nuovargį ir kaitrą ginėme ledais, fontano vandeniu. Su puikia nuotaika iškeliavome į vasarą.

  IUG auklėtoja Aurelija Milčienė, pradinių kl. mokytoja Janina Juodienė

 • 30Kov

  APRAŠAS

  Reorganizavimo sąlygų aprašas

 • 12Kov

  Mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė

                                Kovo 2 d. mūsų mokykloje vyko Kaziuko mugė. Kaimo muzikantams E. Pijoraitienei, V. Ačui ir J. Globiui grojant, visi rinkomės į salę. Prieš prasidedant prekybai, vardo dienos proga pasveikinome ilgametį mokyklos direktorių Kazimierą Blinstrubą,  žaidėme žaidimus, dalyvavome riestainių vėrimo, siūlų sukimo rungtyse, dainavome apie pavasarį.

  Prekyba mugėje buvo gausi, akys raibo nuo prekių įvairovės ir grožio. Asortimentas buvo platus – pradedant duona, baigiant medžio dirbiniais. Gausiai susirinkę pirkėjai nė vienas namo neišėjo namo tuščiomis. Kas gardaus žemaitiško kugelio paskanavęs, kas nešėsi medaus, kas pyrago, kas kokią grožybę nusipirkęs. O svarbiausia, susitikęs ir pabendravęs su kaimynais, pažįstamais, draugais.

  Paupio mokyklos-daugiafunkcio centro specialistė kultūrai

   Gerda Lapinskaitė

Puslapis 1 iš 4312345102030...Paskutinis »